Květen 2015

Rychlopovídka - Milady Watson

30. května 2015 v 12:00 | Jay |  Writing
Jak jsem včera slíbil, házím sem svoji super weird Rychlopovídku o ženě z nějaké doby s cool jménem a asi posedlou démonem.
Nepříjemné čtení!


Rychlopovídka - Co to je a Jak to funguje?

29. května 2015 v 19:31 | Jay |  Writing
Zdarec people!
Woaha, píšu již druhý článek během jednoho týdne, unbelieveable!
Chtěl jsem se s vámi podělit o vynálezu, který jistě nikdo nezná, neviděl, neslyšel o něm a prostě je to
pro vás vzrušující a šokující událost!
Kdysi dávno, ještě na starém blogu jsem postnul článek o tzv. Rychlopovídce. Je to taková blbinka, která mě napadla jednoho nudného večera, kdy jsem měl kreativní chvilku, ale ne tak kreativní, abych dokončil 82978 rozepsaných povídek. Chtěl jsem moc psát, ale nevěděl o čem. Pak jsem se zamyslel: Co kdybych prostě něco napsal? Jen tak? Během pěti minut? Nějakou blbinu? No jasně! Nastavil jsem stopky, otevřel ZenWriter, stopky spustil a povídka se začala psát. O pět minut později jsem si řekl FTW, ale tak ňák se mi to líbilo. Povídku vám postnu dnes nebo zítra, ale teď vám představím, co to ta slavná RYCHLOPOVÍDKA je.
AAARE YOU READYYYY?


What The Fuck články ze starého blogu

26. května 2015 v 15:57 | Jay
Čuaes!

Ne,nepřečetli jste čaues, ale...whatever.
Co jsem si tak projížděl můj předchozí blog, našel jsem tam velice zajímavý článek o článcích z jednoho mého starého blogu (BLOGCEPTION). Abyste věděli, kdysi jsem byl takový menší blogový Pán, Král a Císař....v letech 2005-08. Měl jsem vysokou návštěvnost, vysokou čtivost a spousty komentářů pod každým článkem. Chcete vědět, čím to bylo? Cpal jsem totiž na blog cpal každou sračku, která mi přišla cool a in. Tak třeba:

 1. Životopisy VŠECH postav ze Simpsonových. Čekujte ZDE (chápete, že jsem dělal životopisy kočkám?)
 2. Životopisy VŠECH členů nějaké skupiny.
 3. Životopisy herců.
 4. Životopisy postav ze seriálů.
 5. Životopisy dalších lidí....asi jsem měl nějaký problém.
 6. Obrázky, fotografie a photoshooty postav, herců, neživých a neexistujících lidí.
 7. Návody. Na. Všechno.
 8. Bleskovkyyyyyy
 9. Flash hry. V tom jsme byl velice inovativní, skoro nikdo to na blogu neměl. Místo aby si lidé šli hrát hry na herní stránky, přišli ke mně! Strkal jsem je do článků, smrskával do menu i do zápatí. Fun everywhere! Každá flash hra měla svůj vlastní článek s návodem, za den jsem postnul i dvacet her. Dvacet článků denně= megaaaa návštěvnost!
 10. Kdysi bylo hrozně trendy a nejví.cz fajn na začátek článku strčit takový velký emotikon (nebo emoji, jak chcete) s xichtem podle toho, o čem článek byl (Naštvaný - výhružný článek, Veselý - super oznámení, Zmatený - nevím, Zamilovaný - oznámení o blížícím se životopisu další postavy). Psal jsem....vlastně jenom postoval články plné různých sérií emotikonů, aby si lidé mohli vybrat. A víte, co mě pal nasralo? Když používali stejné! Jako cože? Tak proč jsem jim navrhoval moje top smajlíky, když jsem nechtěl, aby je používali? Child brain.
 11. Tematické články. Byl Halloween? No tak to je načase změnit záhlaví na velkou dýni, oranžové písmo a postnout 283628362 článků, obrázků (a samozřejmě flash her) o Halloweenu. Jsou Vánoce? Noooo tak to-
A takto bych mohl pokračovat. S větší návštěvností mi rostlo ígou, sebevědomí a odhodlanost nadávat lidem, díky kterým jsem byl úspěšný. Chtěl bych se s vámi tímto podělit o pár článků nebo komentářů, které jsem rozdělil do dvou kategorií - FUCKASS COMPLAINING a DICTATORSHIP
Have fun!

Kdy si v psané konverzaci připadáte jako DEBIL?

9. května 2015 v 12:31 | Jay |  Stories of the life
Hellooooo people! And animals!


Asi před vteřinou mě napadlo toto skvělé téma. Když shrnu moje konverzace s lidma na fuckbooku a jiných stránkách, většinou si připadám jako naprostý hlupák. A i když konverzace nevázne, je plynulá, plno smajlíků, nastanou momenty, kdy začínám pochybovat o své inteligenci, znalosti gramatiky, sebevědomí a důvtipu. To poslední mě žere nejvíc.
Pokud si píšete se správnými kámoši, kteří vás znají pár dekád, všechno probíhá normálně a necítíte se jako kretén po každé poslané zprávě. Ale co teprv, když děláte reunion s někým, koho jste pár let nevídali a rozhodli jste se mu napsat?


BLOG.CZ JE PODĚLANÝ A NEFUNGUJE A FUCK YOU

4. května 2015 v 21:23 | Jay |  Foul Mouth
Ok, měl jsem v plánu napsat klidný článek o seriálech o mém zápatí, protože proč ne, všichni píšou o sračkách, tak já budu taky.
Ale co se nestalo....z velmi dlouhého, záživného a prostě top článku je nyní NIC. Proč? Protože BLOG je zkurvený už pár let a nefunguje, protohle. Teď kašlu na to, proč se můj famózní článek smazal (FUCK YOU), a vypíchnu pár problémů, se kterými zápasí ne jeden, ale VŠICHNI blogeři, staří nebo noví...ne, noví nemají páru, jak se blog používá, už jste viděli jejich cool designy? NoH8 pls.

Eyoo, I'm back, suckers! Now with a face

1. května 2015 v 23:43 | Jay |  Jay
Nenávidím tyhle welcome články, všechny jsou na stejné brdo pouze v různých variacích:

,,Ahojky, vítám Vás na mém bločku o koních."
,,Ahoj, tak tohle je můj blog a budu sem dávat vše co najdu v internetovém odpadu."
,,Založil jsem si nový blog, protože na ten starý nikdo nechodil a byl trapný a založil jsem ho v šesti letech."

Jo, třetí možnost je částečně můj případ.
Měl jsem spoustu a spousto a jakože fakt spoustu blogů, většinu neznáte a menšinu také ne. Jedny byly populární, u dalších jsem max napsal trapný úvodní článek a u pár ani nedokončil design. Na mém posledním blogu jsem 5 dní pracoval na záhlaví, které je totálně úžasné a skvělé a perfektní, ale...víte co? Nelíbil se mi název blogu! Ten je totiž, podle mých blogerských zlušeností, velice důležitý. Pokud se mi název přestane po dvou dnech líbit, nemá ani cenu na něm bydlet, necítím se tam jako doma. A Ačkoliv tenhle blog vlastním 3,4 mikrosekundy, myslím si, že tu nějaký čas pobudu, a to převážně z jednoho důvodu.
My revelation!
Na blog.cz vystupuju jako Jay nějaký ten ročík, a ten nick je vše, co jste o mně mohli doposud vědět. Došel jsem k velkému rozhodnutí, a to díky vlogerům z Jůtubu a dalším blogmástrům z okolí, že je na čase psát o články o sobě v plné kráse. Ten jetý člověk v záhlaví...that's me. I'm Jay, Hello. Potato. Jméno znát nemusíte, už tak je pro mě velký stres odhalení mého hnusného xichtu pod čepicí blogové komunitě, hlavně až si tenhle blog najdou moji top hateři a budou ho všude postovat a hejtovat mě a....na tom už vlastně nezáleží. Dost hejtů, dost skrývání. Je načase psát a neskrývat se za anonymní siluetu.
Blog chci rozjet v osobitém duchu. Chci sem postovat články o mých necenzurovaných názorech na věci, lidi a místa kolem (rubrika Foul Mouth), chci sem dávat moje bizarnosti, ujeté nápady a píčoviny, které mě baví (rubrika Fuckaround) a hlavně mluvit jen tak o životě kolem mně, protože mně se možná zajímavý nezdá, ale vás to může bavit.
Udělám si tedy malý experiment. Když to nebude ončo, smažu svůj obličej z blogové sféry a opět se schovám za ty tři písmenka. A když to bude fungovat....well...I'm gonna show you things!