Červen 2015

Proč to existuje: Aquababes

9. června 2015 v 19:11 | Jay |  Foul Mouth
Vítám vás u právě započatého a první seriálu tohoto blogu s názvem ,,PROČ TO EXISTUJE". (!!!!)
V tomto originálním seriálu budu, doufám, fakt moc doufám a budu se fakt moc snažit, každý týden rozpytvávat jedno téma, které si vyberu já nebo vy, a hledat odpověď na velmi důležitou otázku: PROČ TO EXISTUJE?

Tento seriál nemá za účel hanit dané téma, nijak ho poškozovat, ani pomlouvat, ale může se nešťastnou náhodou stát, že se článek k tomu všemu nějako stočí. Tím pádem se omlouvám.

A jdeme na první téma!
Dnes budu řešit důvod existence jedné neslavné dívčí skupiny, kterou všichni moc dobře známe, jelikož nám ji média cpou až do krku.

Započněte své dobrodružství v celém článku.


Propadl jsem Fakebook hrám

7. června 2015 v 12:18 | Jay |  Stories of the life
Hello!

Nikdy jsem nebyl příliš velký hráč. Snad kromě pár krátkých životních okamžiků, kdy jsem hrál hru Život v Bradavicích po tři roky, taky Metin2 dnem i nocí po tři roky, a také jsem pařil simíky jako každý správný teenager toužicí po přátelích, super duper domku a životu s hacky. Rodiče mi nadávali, ať ten počítač laskavě vypnu, nebo mě zabijí, vyhodí ho, vyhodí mě, vyhodí sebe, ale prostě jsem nebyl nikdy ten typ člověka, co by za hru dal všechno.
Kromě onlinovek a simíků jsem ale hrával Facebook hry jako Farmville a ujížděl na tom jako šílený, otravoval jsem své kámoše/nekámoše na FB, dokud si mě jich pár navždy nesmazalo z přátel. No určitě to znáte. Tak jsem s hraním seknul.
Protože jsem ale už dospělý člověk žijící stále u rodičů, vyžadující jídlo každé tři hodiny a prostě jsem v nejlepších letech, kdy mohu blbnout venku, chodit do cool práce s velkým platem, vytvářet si nová příáelství na dvacet životů a čtrnáct smrtí, začal jsem hrát opět hry na Fuckbooku a jsem na tom...asi závislý.

Najdi všechna slova!

3. června 2015 v 15:52 | Jay |  Blog
Hello!

Poslední dobou jsem opět nic nenapsal a kladu to za vinu prázdným okrajům. Proto, během velké rekonstrukční nudy u nás doma, jsem si udělal kreativní hodinku a trochu poupravil okraje, aby byly in, cool, trendy a awesome, jak je již v dnešní době požadováno.
Na jedné straně máte super milá, laskavá, nežná a paprsková slovíčka, na straně druhé vyšla slova z pekla a napsal je samotný Satan. Kdo mi všechna slova/věty vypíše, bude bůh, king, queen a awesome člověk. A dostane stylový diplomek.

Brzy můžete očekávat článek o Blogu cézet aneb část dvě tohoto článku, protože jsem přišel na další nedostatky, chyby a věci, které mě absolutně vytáčí.
Taky mě napadá napsat recenzi na...něco. Ty nejlepší recenze si nechávám až na rozjezd rubriky, tak pokud ty, můj jediný čtenáři, máš nějaký nápadek, dej mi do vědět do komentáře down bellow.