Propadl jsem Fakebook hrám

7. června 2015 v 12:18 | Jay |  Stories of the life
Hello!

Nikdy jsem nebyl příliš velký hráč. Snad kromě pár krátkých životních okamžiků, kdy jsem hrál hru Život v Bradavicích po tři roky, taky Metin2 dnem i nocí po tři roky, a také jsem pařil simíky jako každý správný teenager toužicí po přátelích, super duper domku a životu s hacky. Rodiče mi nadávali, ať ten počítač laskavě vypnu, nebo mě zabijí, vyhodí ho, vyhodí mě, vyhodí sebe, ale prostě jsem nebyl nikdy ten typ člověka, co by za hru dal všechno.
Kromě onlinovek a simíků jsem ale hrával Facebook hry jako Farmville a ujížděl na tom jako šílený, otravoval jsem své kámoše/nekámoše na FB, dokud si mě jich pár navždy nesmazalo z přátel. No určitě to znáte. Tak jsem s hraním seknul.
Protože jsem ale už dospělý člověk žijící stále u rodičů, vyžadující jídlo každé tři hodiny a prostě jsem v nejlepších letech, kdy mohu blbnout venku, chodit do cool práce s velkým platem, vytvářet si nová příáelství na dvacet životů a čtrnáct smrtí, začal jsem hrát opět hry na Fuckbooku a jsem na tom...asi závislý.FARM HEROES SAGATrailer vypadá nejvíc hustě, co? No ona to taková hustota není. Pokud tu hru hrajete, určitě víte, že je to match-three games, takže budete muset srovnávat do řad či úhlů tři a víc objektů, aby zmizeli. Pokud jich je víc než tři, dostanete bonus v podobě bodu navíc ke každému objektu nebo zmizením všech objektů jednoho ovoce/zeleniny/slunce/další ptákoviny.
Na téhle hře ujíždím nejvíc, ani nevím proč. Na internetu je podobných miliarda, ale právě tahle mě tak uchvátila, že ji s dvouletou pauzou /zasekl jsem se na jednom levelu a prostě to bylo tak strašně těžký, že jsem tu hru proklínal a odmítal ji zapnout/ hraju už taky pár letokruhů. Momentálně jsem v levelu 320+ a těch levelů je asi...tisíc? milion? Nevím. Každé ráno ji zapnu na founu, hraju, dokud ji začnu nenávidět a na pár hodin ji vypnu. Někdy se poštěstí a když mi levely jedou samy, můžu to hrát hodiny. Je to jako to vaše lolko a wowko, akorát trapnější. Nebo ne? Nikdy jsem ty hry nehrál. Radši. Znám se.

PET RESCUE SAGADalší kokotina od společnosti King. je to podobné jako FHS, akorát tady musíte zachraňovat zvířata, a pokud ne, no, tak máte smůlu a hrajete, dokud jich v levelu nezachráníte určitý počet. Je to něco na způsob match-three, ale spíše match-two+.
Hru jsem začal hrát taky před lety a stějně jako u výše zmíněné jsem se na dost dlouhou dobu zasekl v jednom levelu. Bylo to nedávno, co jsem ji pustil a ten příšerně těžký level udělal napoprvé LIKE A VIRGIN.
Ne, špatná píseň!
Každopádně, po FHS je tahle druhá na řadě. Výhodou u ní je, že se život nenačítá po 15 minutách, ale po 5. Ale když se tak zamyslím, je to nevýhoda, protože nemusíte skoro vůbec čekat a v jednom kuse mastíte levely.

PYRAMID SOLITAIRE SAGANa celý půlhodinový rádoby trailer koukat nemusíte. Solitaire jste určitě hráli, máte ho totiž v počítači. Já naprosto zbožňuju solitaire hry, tuto jsem tedy nemohl vynechat. A jak bývalo zvykem, hrál jsem ji dnem i nocí, online a offline, dokud jsem se SAMOZŘEJMĚ nezasekl na sto tisíc století v jednom levelu a hru jsem smazal ze svého života. Asi na půl rok, potom jsem si ten level dal LIKE A KING a pokračuju v bourání hranic mé solitaire kariéry.

SOLITAIRE CASTLE (TADY UŽ NE SAGA)


Stejný princip, stejný pravidla jako nahoře. Největší mínus a jeden z důvodů, proč jsem ji přestal hrát (ten hlavní můžete vydedukovat, přátelé) byly životy. Jakmile totiž úspěšně dokončíte level, život vám jako u předchozích her klasicky nezůstane, ale zmizí. Takže pokud někde nezískáte život navíc /přátelé, kolo štěstí - tam jich můžete získat i 50/, můžete si v kuse zahrát max 5 levelů a potom hloupě čekáte na načtení dalších pěti životů. Soooo lame! Ale věřím, že kdyby tento systém odstranili, určitě bych trávil dny i nocí zápolením s kartami i tady.


CANDY CRUSH SAGA


O tomhle skvostu internetu vám asi nejspíš nemusím nic psát. Hráli jste ji, i když ji nikdy nezapnuli. Předlouho jsem ji odmítal hrát, dokud jsem taktéž nepodlehl davovému šílenství. Tento smutný příběh má ale velice šťastný konec. Důvod jedna - hra mě nebaví. Důvod dva - zasekl jsem se na nejvíc trapném levelu. Důvod tři - nesnáším tvrdé bonbony a při sledování hrací plošiny se mi dělá šoufl. Jsou tak lesklé a tvrdé a nezdravé. Fuj!


Tento článek rozhodně neberte jako reklamu na hry. VŮBEC! Nehrajte ty hry, serte na to, nestojí vám za ten čas. Radši jděte ven skákat panáka a další věci, co se v dnešní době dělají. Pokud máte pokušení jednu z nich zkusit, smažte si Fuckbook, nebo budete navždy zatraceni jako já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 31. července 2015 v 14:03 | Reagovat

FHS má opravdu skvostný trailer, což o těch zbylých opravdu nemůžu říct :D Ale hraju to taky. Jak Famr heroes, tak Candy Crush, Pet Rescue (i když tam jsem se zasekla na konci jedné etapy, nikdo mi to nechce odemknout a samo od sebe se to taky neodemkne, takže to už vlastně nehraju) a navíc k tomu hraju ještě Criminal Case :D. No, ale asi bych se radši měla jít občas projít ven... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama