Foul Mouth

Proč to existuje: Aquababes

9. června 2015 v 19:11 | Jay
Vítám vás u právě započatého a první seriálu tohoto blogu s názvem ,,PROČ TO EXISTUJE". (!!!!)
V tomto originálním seriálu budu, doufám, fakt moc doufám a budu se fakt moc snažit, každý týden rozpytvávat jedno téma, které si vyberu já nebo vy, a hledat odpověď na velmi důležitou otázku: PROČ TO EXISTUJE?

Tento seriál nemá za účel hanit dané téma, nijak ho poškozovat, ani pomlouvat, ale může se nešťastnou náhodou stát, že se článek k tomu všemu nějako stočí. Tím pádem se omlouvám.

A jdeme na první téma!
Dnes budu řešit důvod existence jedné neslavné dívčí skupiny, kterou všichni moc dobře známe, jelikož nám ji média cpou až do krku.

Započněte své dobrodružství v celém článku.

BLOG.CZ JE PODĚLANÝ A NEFUNGUJE A FUCK YOU

4. května 2015 v 21:23 | Jay
Ok, měl jsem v plánu napsat klidný článek o seriálech o mém zápatí, protože proč ne, všichni píšou o sračkách, tak já budu taky.
Ale co se nestalo....z velmi dlouhého, záživného a prostě top článku je nyní NIC. Proč? Protože BLOG je zkurvený už pár let a nefunguje, protohle. Teď kašlu na to, proč se můj famózní článek smazal (FUCK YOU), a vypíchnu pár problémů, se kterými zápasí ne jeden, ale VŠICHNI blogeři, staří nebo noví...ne, noví nemají páru, jak se blog používá, už jste viděli jejich cool designy? NoH8 pls.
 
 

Reklama