Jay

Eyoo, I'm back, suckers! Now with a face

1. května 2015 v 23:43 | Jay
Nenávidím tyhle welcome články, všechny jsou na stejné brdo pouze v různých variacích:

,,Ahojky, vítám Vás na mém bločku o koních."
,,Ahoj, tak tohle je můj blog a budu sem dávat vše co najdu v internetovém odpadu."
,,Založil jsem si nový blog, protože na ten starý nikdo nechodil a byl trapný a založil jsem ho v šesti letech."

Jo, třetí možnost je částečně můj případ.
Měl jsem spoustu a spousto a jakože fakt spoustu blogů, většinu neznáte a menšinu také ne. Jedny byly populární, u dalších jsem max napsal trapný úvodní článek a u pár ani nedokončil design. Na mém posledním blogu jsem 5 dní pracoval na záhlaví, které je totálně úžasné a skvělé a perfektní, ale...víte co? Nelíbil se mi název blogu! Ten je totiž, podle mých blogerských zlušeností, velice důležitý. Pokud se mi název přestane po dvou dnech líbit, nemá ani cenu na něm bydlet, necítím se tam jako doma. A Ačkoliv tenhle blog vlastním 3,4 mikrosekundy, myslím si, že tu nějaký čas pobudu, a to převážně z jednoho důvodu.
My revelation!
Na blog.cz vystupuju jako Jay nějaký ten ročík, a ten nick je vše, co jste o mně mohli doposud vědět. Došel jsem k velkému rozhodnutí, a to díky vlogerům z Jůtubu a dalším blogmástrům z okolí, že je na čase psát o články o sobě v plné kráse. Ten jetý člověk v záhlaví...that's me. I'm Jay, Hello. Potato. Jméno znát nemusíte, už tak je pro mě velký stres odhalení mého hnusného xichtu pod čepicí blogové komunitě, hlavně až si tenhle blog najdou moji top hateři a budou ho všude postovat a hejtovat mě a....na tom už vlastně nezáleží. Dost hejtů, dost skrývání. Je načase psát a neskrývat se za anonymní siluetu.
Blog chci rozjet v osobitém duchu. Chci sem postovat články o mých necenzurovaných názorech na věci, lidi a místa kolem (rubrika Foul Mouth), chci sem dávat moje bizarnosti, ujeté nápady a píčoviny, které mě baví (rubrika Fuckaround) a hlavně mluvit jen tak o životě kolem mně, protože mně se možná zajímavý nezdá, ale vás to může bavit.
Udělám si tedy malý experiment. Když to nebude ončo, smažu svůj obličej z blogové sféry a opět se schovám za ty tři písmenka. A když to bude fungovat....well...I'm gonna show you things!
 
 

Reklama